Algemeen email:
Informatie / vragen Lidmaatschap
Financiele vragen
penningmeester@kuatsu.nl of per post: Jagershof 15 4871 KG Etten-Leur
Vertrouwens contactpersoon
Informatie / vragen Kuatsu
Informatie / vragen wedstrijden
Informatie activiteiten
Informatie / inzendingen Website
Inlogproblemen / Accountgegevens op Website
Lokatie Dojo
Sporthal De Drie Linden, Heisprong 15, 4841 NA Prinsenbeek (Hier GEEN POST voor Kuatsu naartoe sturen!) Klik hier voor Google Maps
Telefoon beheerder
076-5299270
Telefoon kantine
076-5424272

Bestuur (bestuur@kuatsu.nl)

Consuelo Lok
Voorzitter
voorzitter@kuatsu.nl
Frank Kriesels
Secretaris
secretaris@kuatsu.nl (Alg. informatie)
Jolanda Nijssen
Penningmeester
penningmeester@kuatsu.nl

Technische Commissie (tc@kuatsu.nl)

Leon Verschuren

3e dan
Judoleraar B
leon@kuatsu.nl

Toine de Roy

5e dan
Judoleraar B
toine@kuatsu.nl

Eric Markgraaff

5e dan
Judoleraar B

Tosca van Guldener

2e dan
Judoleraar A
tosca@kuatsu.nl

Gerwin Fens

4e dan
Judoleraar A
gerwin@kuatsu.nl

Wedstrijd Organisatie Commissie (woc@kuatsu.nl)

Coen van Guldener
woc@kuatsu.nl (voorzitter)
Hans Bulkmans

Communicatie Commissie (webmaster@kuatsu.nl)

Reinhard Brongers
Gerwin Fens
cc@kuatsu.nl
Maurits Bredius

Activiteiten Commissie (ac@kuatsu.nl)

Nathalie Brokken
ac@kuatsu.nl
Maurits Bredius
Nicole Franken
Carla Nuiten
Daniëlle van Baal