Algemeen email:
Informatie / vragen Lidmaatschap
Financiele vragen
penningmeester@kuatsu.nl of per post: Jagershof 15 4871 KG Etten-Leur
Vertrouwens contactpersoon
Informatie / vragen Kuatsu
Informatie / vragen wedstrijden
Informatie Streekontmoetingen
Informatie activiteiten
Informatie / inzendingen Website
Inlogproblemen / Accountgegevens op Website
Lokatie Dojo
Sporthal De Drie Linden, Heisprong 15, 4841 NA Prinsenbeek
(Hier GEEN POST voor Kuatsu naartoe sturen!)
Klik hier voor Google Maps
Telefoon beheerder
076-5299270
Telefoon kantine
076-5424272

Hoofdbestuur (bestuur@kuatsu.nl)

Frans Boersma
Voorzitter
voorzitter@kuatsu.nl
Andréa Slewe
Secretaris
secretaris@kuatsu.nl (Alg. informatie)
Jolanda Nijssen
Penningmeester
penningmeester@kuatsu.nl
Hans Verwijmeren
Alg. bestuur (vice-vz)
Alg./Lid W.O.C.
Henk Migchelbrink
Alg. bestuur
Alg./Lid T.C.
Ronald Brokken
Alg. bestuur
Alg./Lid T.C.

Technische Staf (tc@kuatsu.nl)

Toine de Roy
toine@kuatsu.nl
Leon Verschuren
leon@kuatsu.nl
Gerwin Fens
gerwin@kuatsu.nl

Wedstrijd Organisatie Commissie (woc@kuatsu.nl)

Coen van Guldener
woc@kuatsu.nl (voorzitter)
Hans Verwijmeren
Hans Bulkmans

Communicatie Commissie (webmaster@kuatsu.nl)

Gerwin Fens
cc@kuatsu.nl
Ronald Brokken
Reinhard Brongers
Maurits Bredius

Activiteiten Commissie (ac@kuatsu.nl)

Nathalie Brokken
ac@kuatsu.nl
Carla Verwijmeren
Maurits Bredius

Reacties

Contact — Geen reacties

Geef een reactie